AKWARYSTYKA DLA NOWICJUSZY i NIE TYLKO

AKWARYSTYKA DOMOWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Pamiętaj - Ty też kiedyś zaczynałeś !!!

#1 2016-10-22 20:58:25

T5
Administrator
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2016-10-18
Liczba postów: 36
WWW
Windows 8.1Chrome 53.0.2785.143

Jesteś tu nowy warto żebyś to przeczytał !!!

Witam

Nie wiem czy to forum się rozwinie , czy przetrwa , przy tylu dobrych forach akwarystyczny  jakich możemy poszukać w internecie
Chciał bym aby to forum było trochę inne , chciał bym żeby użytkownicy forum a w szczególności osoby które mają pojęcie o akwarystyce i chcą
pomóc , mniej doświadczonym , lub kompletnym nowicjuszom nie odpowiadali OGÓLNIKOWO jak to ma się na innych forach .
Moje nie miłe jako nowicjusz  doświadczenie z kilkoma forami skłoniło mnie do założenia forum akwarystycznego  przyjaznemu właśnie takim ludziom jak ja , a wiem że takich jak ja jest dużo , dużo więcej
                                                                                                                                         

                                                                                                             WAŻNE !!!
Forum startuje od zera czyli nie ma żadnych pierwszych postów ukierunkowanych do danego tematu , forum ma działać na zasadzie ( Ja mam problem ty pomóż mi go rozwiązać w sposób jasny i czytelny wręcz łopatologicznie , jeżeli nie masz ochoty pisać jasno czytelnie lub łopatologicznie lepiej nie pisz w cale

Z reguły ktoś kto pisze nowy temat , post oczekuje odpowiedzi postaraj się odpisać jak najszybciej  jak się da , bo nikt nie chce  czekać na odpowiedz 24h , jak wiadomo po jasnej i czytelnej odpowiedzi liczba pytań w danym temacie skraca się do minimum , a przecież oto chodzi .

Nabijacze postów tych to kocham najbardziej  , lepiej napisać 50 dobrych i przydatnych odpowiedzi , niż 300 byle czego , cyferki nie zrobią z ciebie akwarysty


Pozdrawiam  Administrator T5

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
speedway2015 - barawarriors - bartoszwieczorek - mwdiscus - bedziemyfit